• Průkaz energetické náročnosti budov

  Zákonná povinnost pro majitele nemovitostí od 1.1.2013 při prodeji, pronájmu, rekonstrukci, nového objektu

  zobrazit více

  Kontroly klimatizací, kotlů a tepelných rozvodů

  Zákonná povinnost pro SVJ a majitele nemovitostí od 1.1.2013

  zobrazit více

  Regulování a měření spotřeby tepla

  Zákonná povinnost pro SVJ a majitele nemovitostí od 1.1.2013

  zobrazit více

  Správa objektů a energetický management

  Zajistíme Vám kompletní správu objetku vč. energetickécho managementu, tak aby jste co nejvíce ušetřili provozních nákladů

  zobrazit více

  Certifikace budov BREEAM, LEED

  Provádíme hodnocení budov dle certifikací Breeam a Leed, které posuzují vliv budovy na životní prostředí a kvalitu prostředí uvnitř budovy.

  zobrazit více

O nás

Jsme ryze česká firma, která působí v oblastech:

 • energetických výpočtů objektů, optimalizacích energetických nákladů, doporučení pro úsporná energetická opatření objektů, zajištění dotací z programu Zelená úsporám a z programu Nový panel.
 • kompletních dodávek staveb a projekční činností.
 • Controllingu stavebních firem, 100% kontrola nákladů, zavedení projektového modelu řízení, zavedení PDE controllingového modelu.

Firma disponuje kvalifikovanými odborníky s dlouholetou zkušeností v oboru. Naši odborníci jsou členy České komory autorizovaných inženýrů a techniků a jsou autorizovaným inženýry v oboru technika prostředí staveb, specializace technická zařízení. Dále firma disponuje či spolupracuje s odborníky, kteří jsou zapsáni v seznamu energetických expertů a auditorů vedeném Ministerstvem průmyslu a obchodu a mohou provádět energetické audity, provádět kontroly kotlů, klimatizace a vypracovávat průkazy energetické náročnosti budovy (dle zákona č.406/2000 Sb. o hospodaření energií ve znění pozdějších předpisů).

Firma má působnost po celé České republice a je rozdělena do tří divizí:

PDE Engineering

Divize Engineering se zabývá zpracováním energetických auditů, průkazů energetické náročnosti budov, vypracováním energetické optimalizace nákladů objektů, doporučením a zajištěním dotací zejména z programu Zelená úsporám a programu Nový panel.

Dále nabízíme vypracování tepelných ztrát objektů a zhotovení projektů vytápění, chlazení a vzduchotechniky.

Našim hlavním cílem je, aby již od počáteční fáze realizace objektu (či rekonstrukce objektu), tedy od projektu, či studie bylo navrženo nejoptimálnější energetické řešení tohoto objektu vč. skladeb konstrukcí a zdroje vytápění, popř. chlazení a vzduchotechniky.

Vytvořili jsme pro Vás jednoduchý On-line energetický výpočet objektu, který zatřídí objekt do energetické třídy. Dle zatřídění si můžete zvolit opatření (výměna oken, úpravy vytápění, nové zateplení fasády apod.), kterým chcete realizovat snížení energetické náročnosti objektu.

Analýza Vám vypočte kolik ročně uspoříte, kolik by orientačně stála případná realizace daných opatření a jaké je případná dotace z programu Zelená úsporám a programu Nový Panel. Na závěr jsou uvedeny možní dodavatelé daných opatření.

PDE Controlling

Divize controllingu se zabývá zejména zaváděním principů controllingu do běžné praxe zejména stavebních firem.

Dále nabízíme vypracování tepelných ztrát objektů a zhotovení projektů vytápění, chlazení a vzduchotechniky.

Vyvinuly jsme pro Vás jednoduchý model controllingu, který zefektivní řízení Vaší společností s vysokou garancí úspěchu! Zdarma nabízíme možnost On-line srovnání Vašich základních ekonomických ukazatelů s ostatními stavebními firmami.

Vyplnění jednoduchého dotazníku Vám nezabere více jak 4 min. času a pomůže Vám zcela zdarma zajistit jak na tom jste. Na základě identifikace slabých míst Vám pak nabídneme konkrétní řešení!

PDE Stavitelství

Abychom byly schopni komplexně zajistit naše služby, tzn. zajistit realizaci objektu od projektu, přes energetickou optimalizaci, až po realizaci dochází v této době k akvizici naší firmy s firmou BKF stavitelství v.o.s. Firma BKF stavitelství v.o.s má více jak 15-ti letou zkušenost v dodávkách staveb jak pro bydlení, tak staveb administrativních či průmyslových.

Nabízíme poradenství při řešení rekonstrukce či stavby nového domu. Zajistíme Vám komplexní dodávku stavby od projektu po realizaci.

Kontakty

Sídlo firmy
Dykova 1069, 500 02 Hradec Králové
Tel.: +420 605 960 222
Email: info@pde.co.cz

Pobočka Praha
Podkovářská 6, 190 00 Praha 9
Tel.: +420 605 960 222
Email: info@pde.co.cz